СКИДКИ — 1000грн. -20%, 2000грн. -25%.

Гіпсові фігурки для дитячої творчості.

разрисованный котенок
фигурки сделанные из гипса
процесс раскрашивания

Складно переоцінити важливість дитячої творчості, це не тільки можливість для дитини весело провести час, але і спосіб самореалізації, що дозволяє додатково розвинути дрібну моторику для дітей молодшої вікової групи та фантазію для старших діток. Використання при цьому заготовок гіпсових фігурок різних тварин, героїв улюблених мультфільмів або моделей транспорту для розфарбовування — ідеальний варіант. При цьому результат розфарбовування зможе довгі роки нагадувати про весело проведений час.

Але Вам не обов’язково самому возитися з гіпсом і виготовляти фігурки, тим більше що це не настільки просто як може здатися з першого погляду. У цьому процесі є багато особливостей і тонкощів без дотримання яких неможливо зробити якісну і красиву фігурку. Ми це зробили за Вас, у Нас Ви завжди зможете купити гіпсові фігурки для розмальовування гуртом і в роздріб з доставкою по всій Україні. Не забувайте при цьому, що для їх виготовлення необхідно деякий час (термін готовності замовлення найкраще уточнити по телефону). Ознайомитися з конкретними зразками можете далі або вибравши необхідну категорію в меню. Мінімальна вартість замовлення — 300 грн.

Размер — 8 см. * 6 см.
10 грн.
Размер — 8 см. * 6 см.
10 грн.
Размер - 11 см. * 5 см.
21 грн.
Размер - 10 см. * 5 см.
15 грн.
Размер - 10 см. * 5 см.
15 грн.
Размер - 15 см. * 10 см.
26 грн.

Останнім часом на ринку з’явилася маса наборів для дитячої творчості. Їх орієнтовна вартість від 40 до 100 грн. Для багатьох батьків це дорого, так як для розмальовування однієї фігурки для дитини буде мало. У нашому інтернет магазині ви знайдете вироби від 7 грн. Вас порадує широкий асортимент від відомих персонажів з мультфільмів до африканських тварин. Каталог постійно оновлюється і розширюється, Ми намагаємося стежити за появою нових дитячих улюбленців. Вашій дитині буде запропоновано все найкраще і найпопулярніше.

Ознайомитися з нашими пропозиціями, і зробити замовлення ви можете в розділі «Магазин». Оплата на сьогоднішній день проводитися перекладом на картку Приватбанку, а доставка може бути організована в будь-яке місто України одним з перевізників (Нова Пошта). Всі вироби акуратно упаковуються для уникнення пошкодження при транспортуванні. Детальніше з умовами з умовами оплати і доставки Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці.

Рисование песком
Контакты
тел. 097-400-45-52
Перейти в корзину
Возможна доставка
Киев, Харьков, Львов, Одесса, Днепр, Запорожье, Чернигов, Сумы, Полтаву, Житомир, Ровно, Луцк, Тернополь, Хмельницкий, Винница, Мариуполь, Херсон, Николаев, Черновцы, Ивано-Франковск и другие населенные пункты с представительствами Новой Почты.